Voorleeskampioen KC LEEF 2022!

Vorige week heeft de finale van de voorleeswedstrijd plaatsgevonden.

Na het houden van voorrondes in de groepen 6, 7 en 8 was het vanmiddag tijd voor de finale!

Alle groepen waren aanwezig om te luisteren naar de finalisten.Wat werd er goed voorgelezen en wat werd er goed geluisterd.De finalisten werden gejureerd door een echte jury. De jury bestond uit prins Coy I, meester Johan en juf Gwenn.

Zij hebben Pippin Joint uitgeroepen tot voorleeskampioen 2022 van onze school!

Proficiat Pippin! Super gedaan!

De winnaar van de schoolronde gaat door naar de voorleesronde van Peel en Maas. Volgens de regels mag dit alleen een leerling zijn uit groep 7 of 8. Pippin zit in groep 6. Fedde Dings was degene die na Pippin de meeste punten had.

Fedde mag onze school vertegenwoordigen tijdens de scholenronde van Peel en Maas. Fedde heel veel succes!